Skins
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Brit ifjúsági dráma, ahol mindenbe belekeveredhetsz.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Ripper time
Freddie Mclair Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:02 am by Vendég

» True Blood - Hurts So Good!
Freddie Mclair Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 5:52 am by Vendég

» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Freddie Mclair Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:08 am by Vendég

» ✖ Dark Haven High
Freddie Mclair Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 9:05 pm by Vendég

» Vampsite - Vámpírnaplók szerepjáték
Freddie Mclair Icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 12:11 am by Vendég

» Vámpírnaplók Szerepjáték
Freddie Mclair Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 9:03 pm by Vendég

» Prison - éld az életed.
Freddie Mclair Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:20 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Freddie Mclair Icon_minitimePént. Május 04, 2012 6:18 am by Vendég

» new bloody begins
Freddie Mclair Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:20 am by Vendég

Top posters
Elizabeth Stonem
Freddie Mclair Vote_lcapFreddie Mclair Voting_barFreddie Mclair Vote_rcap 
Emily Fitch
Freddie Mclair Vote_lcapFreddie Mclair Voting_barFreddie Mclair Vote_rcap 
Katheryn Black
Freddie Mclair Vote_lcapFreddie Mclair Voting_barFreddie Mclair Vote_rcap 
James Cook
Freddie Mclair Vote_lcapFreddie Mclair Voting_barFreddie Mclair Vote_rcap 
Katie Fitch
Freddie Mclair Vote_lcapFreddie Mclair Voting_barFreddie Mclair Vote_rcap 
Mini McGuinness
Freddie Mclair Vote_lcapFreddie Mclair Voting_barFreddie Mclair Vote_rcap 
Freddie Mclair
Freddie Mclair Vote_lcapFreddie Mclair Voting_barFreddie Mclair Vote_rcap 
Cam Fowler
Freddie Mclair Vote_lcapFreddie Mclair Voting_barFreddie Mclair Vote_rcap 
Michelle Richardson
Freddie Mclair Vote_lcapFreddie Mclair Voting_barFreddie Mclair Vote_rcap 
Megan Fell
Freddie Mclair Vote_lcapFreddie Mclair Voting_barFreddie Mclair Vote_rcap 
Staff
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 24, 2024 2:42 pm-kor volt itt.

 

 Freddie Mclair

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Freddie Mclair
Fiatal
Fiatal
Freddie Mclair


Hozzászólások száma : 7

Freddie Mclair Empty
TémanyitásTárgy: Freddie Mclair   Freddie Mclair Icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 2:45 am

Freddie Mclair Tumblr_lg4meqeNXy1qgh58go1_500

~ • • • ~

;; FREDDIE MCLAIR ;;

~ "Nem váglak pofon. Megvárom amíg az élettől kapod meg ." ~


:: általánosságok ::
~ teljes név
Freddie Mclair
~ kor
18
~ egyéb megjegyzések

~ titulus
&& calm is my drug



:: én ::
~ kinézet
Kölyökként világos barna hajam volt, és mondhatni… duci. Viszont most: vékony testfelépítésem nem visz előre az életben, de ez engem nem zavar. Közel sem vagyok olyan izmos, mint Cook, persze rajtam is megtalálható az izom réteg…valahol, elrejtve. Sötét barna hajam van, és ugyanilyen színű íriszeim. Sosem törődtem igazából mások véleményével így úgy öltözködtem mindig ahogy nekem tetszik. Ha kedvem támadt felöltöttem magamra a tegnap szereléshez használt ragacsos, olajas pólót de akár rózsaszín pulóvert is magamra húzok ha kell és néha ingben is megjelenek az utcán. Kiszámíthatatlan vagyok, nem csak öltözködés terén.
~ jellem
Bumm.
Elmesélni valaki jellemét? Talán az élet nagyobb mestere annak, hogy megismerd a másikat. Nagy vonalakban: talán, nem csak az öltözködésem bonyolult és kiszámíthatatlan. Hanem én magam is.
A haverjaimért mindent. Ők azok akikért ha kell ütök, verekszek s ölök. S talán ez által nem meglepő, hogy nem vagyok annyira nehéz eset. Nem lehet könnyen felhúzni, ahhoz, hogy én ideges legyek elég sokat kell tennie az embernek. Viszont ha én ideges vagyok… életbe lép az első törvény: török, zúzok…
Eléggé érzelmes ember vagyok, bár ezt nem mutatom senkinek de ha behúzódhatok egy percre is a fészerbe akkor egy füves cigi társaságában képes vagyok kisírni magamból a bánatomat.
Nehezen bocsátok meg, ez elég nagy hibám. Nehéz elnyerni a bizalmamat de ugyanakkor nagyon könnyű elveszíteni.
Naív vagyok. Elhiszek sok mindent olyanoknak is akik meg sem érdemlik s utána ha pofára esek csalódok.
Könnyedén veszem az életet. Úgy gondolom minden magától történik senkinek nem kell beleszólnia abba, hogy mi is legyen másnap, ha fent nem úgy gondolják úgysem úgy lesz.
Bumm.



:: darabka ::

--- Naughty city

Éreztem, hogy már csak percek választanak el a biztos haláltól. A szám ki volt száradva, remegett a kezem s éreztem, hogy a verejték is kiver, miközben felállok a lépcsőn.
-Hé Clar jól vagy?- nézett fel rám Emaline, s csak legyintettem egyet. Jó, bevallom: túlreagáltam a dolgot. Nagyon is túl. Túlságosan. Na jó. Nem állt szándékomban saját magamat lejáratni így telefonomért nyúltam s bepötyögve Lorena telefonszámát idegesen emeltem a fülemhez a telefont. Éreztem, hogy egyszerre vagy 16 szempár szegeződik a hátam közepére, de már megszoktam.
Időt sem hagytam, hogy a kis drága bele szóljon mikor megszűnt a sípolás már bele is kezdtem.
- Édesem. A helyzet az, hogy fél órája küldtelek el egy nyomorék shakeért…magyarázatot várok kicsi L. – szerencsétlen lány dadogva próbálta menteni a menthetőt, fölöslegesen. A telefon kinyomva landolt táskámban s mikor visszapillantottam láttam is Donna tökéletes mosolyát, megelégedettséggel vegyítve.
- Én ezt nem hagynám.- rázta meg a fejét s bánatos csokoládé szemeket meresztett rám. Tudtam mit akar. Menjek… ordítsam le Lorena fejét, majd térjek vissza a saját italommal s neki is hozzak egyet. Ő sosem ugráltatott viszont elvárta, hogy ezt tegyem…

Szívem zakatolt az idegességtől, bátortalanul álltam be a Mc Donalds kinti sorába. Közben a telefonom csipogni kezdett s tudtam, ennek már nem lesz jó vége.
”Ajjajj… talán a bombázó Clarisse a végén még begolyózik és Donna hatására ő is a gonoszak oldalára áll? C. gyere vissza a földre mert nem lesz ennek jó vége.”

Hatalmas levegőt vettem. GG újabb poszttal színesítette életemet.
Nem állt tervemben visszamenni Donnáékhoz így csak egy epres shakkel a kezemben fordultam meg tiszta ideggel s telefonomat babrálva.
Akadályba ütköztem.. az ital kifordult kezemből s azzal a mozdulattal le is jött a pohár teteje. Tartalma a finom anyagú fehér pólón éktelenkedett én meg nem mertem felnézni támadottam arcába.
-Úristen… elnézést tanár úr. – éreztem, hogy elönti a piros pír arcomat. Hatalmas levegőt vettem s nem tudtam mit mondani. Kiálltam a sorból, hogy ne tartsak fel senkit, szám előtt szinte az egész öklömet haraptam.
-Sajnálom.- nyögtem ki végszónak.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Fiatal
Fiatal
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 110

Freddie Mclair Empty
TémanyitásTárgy: Re: Freddie Mclair   Freddie Mclair Icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 2:48 am

Egyértelműen...

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
https://skins-spanok.forumsr.com
 
Freddie Mclair
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Skins :: Karakterlapok :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: