Skins
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Brit ifjúsági dráma, ahol mindenbe belekeveredhetsz.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Ripper time
Michelle Richardson Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:02 am by Vendég

» True Blood - Hurts So Good!
Michelle Richardson Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 5:52 am by Vendég

» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Michelle Richardson Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:08 am by Vendég

» ✖ Dark Haven High
Michelle Richardson Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 9:05 pm by Vendég

» Vampsite - Vámpírnaplók szerepjáték
Michelle Richardson Icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 12:11 am by Vendég

» Vámpírnaplók Szerepjáték
Michelle Richardson Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 9:03 pm by Vendég

» Prison - éld az életed.
Michelle Richardson Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:20 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Michelle Richardson Icon_minitimePént. Május 04, 2012 6:18 am by Vendég

» new bloody begins
Michelle Richardson Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:20 am by Vendég

Top posters
Elizabeth Stonem
Michelle Richardson Vote_lcapMichelle Richardson Voting_barMichelle Richardson Vote_rcap 
Emily Fitch
Michelle Richardson Vote_lcapMichelle Richardson Voting_barMichelle Richardson Vote_rcap 
Katheryn Black
Michelle Richardson Vote_lcapMichelle Richardson Voting_barMichelle Richardson Vote_rcap 
James Cook
Michelle Richardson Vote_lcapMichelle Richardson Voting_barMichelle Richardson Vote_rcap 
Katie Fitch
Michelle Richardson Vote_lcapMichelle Richardson Voting_barMichelle Richardson Vote_rcap 
Mini McGuinness
Michelle Richardson Vote_lcapMichelle Richardson Voting_barMichelle Richardson Vote_rcap 
Freddie Mclair
Michelle Richardson Vote_lcapMichelle Richardson Voting_barMichelle Richardson Vote_rcap 
Cam Fowler
Michelle Richardson Vote_lcapMichelle Richardson Voting_barMichelle Richardson Vote_rcap 
Michelle Richardson
Michelle Richardson Vote_lcapMichelle Richardson Voting_barMichelle Richardson Vote_rcap 
Megan Fell
Michelle Richardson Vote_lcapMichelle Richardson Voting_barMichelle Richardson Vote_rcap 
Staff
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 24, 2024 2:42 pm-kor volt itt.

 

 Michelle Richardson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Michelle Richardson
Fiatal
Fiatal
Michelle Richardson


Hozzászólások száma : 6

Michelle Richardson Empty
TémanyitásTárgy: Michelle Richardson   Michelle Richardson Icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 5:26 am

Michelle Richardson Tumblr_lfudmfrFBw1qgo0bgo1_500

~ • • • ~

;; MICHELLE RICHARDSON ;;

~ every saint has a past just like every sinner has a future ~


:: általánosságok ::
~ teljes név
Michelle Richardson
~ kor
tizenhét
~ egyéb megjegyzések
biszexuális...
~ titulus
::i'm f*cking awesome::



:: én ::
~ kinézet
Ez most komoly? Nézzen már végig rajtam, most komolyan, meséljem e hogy nézek ki? Itt állok maga elött, csak csinálja amit az összes férfi, guvassza rajtam a szemét, majd törölgesse le róla a port. Barna haj, barna szem, tökéletes alak, stílusos ruhák. Mi kell még?
~ jellem
Ne várja hogy jókislányról fogsz most itt hallani. Sosem voltam az, és soha nem is akarok az lenni. Én nagyon jól érzem magam a bőrömben, így bulizósan, gátlástalanul. Mert jó érzés, mikor bármit tehetsz, senki nem akadályozhat meg benne, vagy senkit nem érdekel. A suli egyik legnépszerűbb diákja vagyok, van egy klassz pasim, meg minden ami csak kellhet. Mire többet akarjak?


:: darabka ::

Mondtam már, hogy nem szeretek korán kelni. Mármint értem én, hogy Destinynek találkozója van, de könyörgöm hajnali FÉL HÉTKOR? Nyöszörögtem egyet, és nekivágtam egy párnát, hogy akkor legalább csendesen készülődjön, hogy csukva tudjam tartani a szemem. Nem jött neki össze… néha komolyan nem tudom elképzelni, hogy, hogy lehet úgy bevágni egy hálóajtót, hogy a kőből épült, több száz éve szilárdan álló hatalmas kastély kicsiny hugrabug lányhálója beleremeg. Mindegy, Destiny Blossom megoldja emberek, nem kell félteni. Belefúrtam a fejem a párnámba, csak hogy utána, mint akit megszúrtak üljek fel. Nem, határozottan nem szokványos, hogy ordibálnak lent a klubhelyiségbe. Az meg aztán pláne nem, hogy közeledik a hang… jézusom, le fognak szidni. Három éves korom óta nem voltam leszidva, miért pont most kezdenék el? Úristen, és mit kell ilyen helyzetben tenni, egyáltalán hogy tudok majd védekezni, vagy mit csináltam, ami leszidásra szorul… és igen, Michelle Creevey újfent bepánikolt, és túlreagálta egyes emberek szerelmi életük hangos megvitatását. Visszahanyatlottam a párnára, beletörődve a sorsomba, hogy ma se aludhatok sokáig, és nem lustálkodhatok addig, ameddig akarok. Lerugdostam magamról a takarót, ami egy felettébb gyerekes mozdulat volt, és áldom érte Merlint, hogy más nem tartózkodott a szobában, mert ha így lett volna, valószínűleg tátott szájjal állt volna az ágyam előtt, és pislogott volna mint harcsa a vödörben, hogy mégis mi a fenét művel ez itt.

De egyébként már egészen kezdem megszokni ezt a koránkelősdit. Lassan lehet, átmegyek reggeli bagolyba… vagy mik szoktak énekelni reggel? Pacsirták, igen, azok, átmegyek pacsirtába. Mondjuk még mindig a Törpillát szeretem a legjobban, de a pacsirta se rossz becenév. Na de fel is kéne öltözni igaz, az nem buli, ha pizsiben megy le reggelizni az ember, ugyebár. Nem is figyelve mit kapkodok, magamra indulok el, és szem dörzsölgetve ülök le, szedek a kis tányéromba gabonapelyhet, öntök rá tejet, és elindulok vissza a hálókörletbe. Majd valamelyik manó elviszi nekem az üres tálat, én meg jóllakottan hátha tudok még aludni egy pirinyót. Nem mondom, hogy pontosan tudom, hogy vagyok, mert hazudnék, és jelenleg csak az érdekel, hogy a kanalat a számba tudjam juttatni anélkül, hogy annak tartalma a ruhámon landolna, és megrágva nyeljem le, illetve hogy ne ásítsak teli szájjal. Azért ez már mennyiség így reggel, korán, kómásan. A számban tartom a kanalat míg megint megdörzsölöm a szemem, és mikor kinyitom ki kerül elém? Hát Kevin.
Na már most, Kevin az egyetlen olyan mardekáros, akitől nem félek, és ennek nagyon egyszerű oka van. Mégpedig az, hogy ő a nyuszi barátom. Arra már nem teljesen emlékszem, hogy ez hogy jött, de az biztos, hogy ő nem olyan gonosz velem, mint a többi mardekáros, és egyidős velem. Ez persze nem jelenti, hogy egy magasságban is lennénk, de azért ő mégse sokkal magasabb nálam, ami előny, mert nem áll ki a nyakam, ha vele beszélgetek. Elvigyorodom, és a tálba rakva a kanalat elindulok felé. Nem, most nem fogok ráugrani, se megölelgetni, nemes egyszerűséggel el fogok aludni a vállán, ami, legyünk őszintén, kellemesebb mintha korán reggel a hátára ugranék. Megtorpanok előtte, és oldalra döntött fejjel pislogok rá, egész közelről, majd mosolyogva dőlök a vállára, vigyázva hogy őt se locsolja meg mézes tejjel. Merthogy a mézes gabonapehely a kedvencem.
- Te se a koránkelésedről vagy híres… valaki téged is felvert? Kérsz gabonapelyhet? – Továbbra sem szállok le a válláról, csak az orra alá nyomom a tálkát.

hozott példa Like aWHIFF of amortentiáról


A hozzászólást Michelle Richardson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 14, 2011 5:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Fiatal
Fiatal
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 110

Michelle Richardson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michelle Richardson   Michelle Richardson Icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 7:23 am

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
https://skins-spanok.forumsr.com
 
Michelle Richardson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Skins :: Karakterlapok :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: