Skins
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Brit ifjúsági dráma, ahol mindenbe belekeveredhetsz.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Ripper time
Katheryn Black Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:02 am by Vendég

» True Blood - Hurts So Good!
Katheryn Black Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 5:52 am by Vendég

» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Katheryn Black Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:08 am by Vendég

» ✖ Dark Haven High
Katheryn Black Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 9:05 pm by Vendég

» Vampsite - Vámpírnaplók szerepjáték
Katheryn Black Icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 12:11 am by Vendég

» Vámpírnaplók Szerepjáték
Katheryn Black Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 9:03 pm by Vendég

» Prison - éld az életed.
Katheryn Black Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:20 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Katheryn Black Icon_minitimePént. Május 04, 2012 6:18 am by Vendég

» new bloody begins
Katheryn Black Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:20 am by Vendég

Top posters
Elizabeth Stonem
Katheryn Black Vote_lcapKatheryn Black Voting_barKatheryn Black Vote_rcap 
Emily Fitch
Katheryn Black Vote_lcapKatheryn Black Voting_barKatheryn Black Vote_rcap 
Katheryn Black
Katheryn Black Vote_lcapKatheryn Black Voting_barKatheryn Black Vote_rcap 
James Cook
Katheryn Black Vote_lcapKatheryn Black Voting_barKatheryn Black Vote_rcap 
Katie Fitch
Katheryn Black Vote_lcapKatheryn Black Voting_barKatheryn Black Vote_rcap 
Mini McGuinness
Katheryn Black Vote_lcapKatheryn Black Voting_barKatheryn Black Vote_rcap 
Freddie Mclair
Katheryn Black Vote_lcapKatheryn Black Voting_barKatheryn Black Vote_rcap 
Cam Fowler
Katheryn Black Vote_lcapKatheryn Black Voting_barKatheryn Black Vote_rcap 
Michelle Richardson
Katheryn Black Vote_lcapKatheryn Black Voting_barKatheryn Black Vote_rcap 
Megan Fell
Katheryn Black Vote_lcapKatheryn Black Voting_barKatheryn Black Vote_rcap 
Staff
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 24, 2024 2:42 pm-kor volt itt.

 

 Katheryn Black

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katheryn Black
Fiatal
Fiatal
Katheryn Black


Hozzászólások száma : 12

Katheryn Black Empty
TémanyitásTárgy: Katheryn Black   Katheryn Black Icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 7:50 am

Katheryn Black Tumblr_lsz1ldgQj71qzbagvo1_500

~ • • • ~

;; KATHERYN VERONICA BLACK ;;

~ she never comes alone, and everybody wants her friend ~


:: általánosságok ::
~ teljes név
Katheryn Veronica Black
~ kor
18
~ egyéb megjegyzések
ferde hajlamai vannak, de erről még ő sem tud, hisz nem volt kivel megélnie az első leszbikus szexuális élményét
~ titulus
~ she never comes alone ~



:: én ::
~ kinézet
Hosszú sötétbarna haj, nem fekete! Általában göndör vagy hullámos, mindig tökéletes. Szemem színe kékes-szürke, amit imádok. Sminkem egyszerű, de mégis nagyszerű! Szájfény, néha, különleges alkalmakra rúzs. Aztán jöhet a szemceruza meg a szempillaspirál. Más nem is kell, hisz a bőröm szinte tökéletes, nincs mit alapoznom, nem kell takargatnom a homlokom. Nem vagyok magas, de alacsony sem, lényeg a lényeg nyugodtan hordhatok magassarkút, nem leszek tőle két méter magas. Ruháim divatosak, néha kirívóak, de jobb szeretem "eltakarni" magam, nehogy kifigyeljenek az utcán, aztán elraboljanak. Az eltakarást ne úgy értsd, hogy garbókban járok. Nem, dehogyis! Megvannak a rendes dekoltázsú pólóim. Ahogy anyukám mondta: "Mutasd mid van, ne szégyelld magad!" Hát meg is mutaton, nem szégyellem magam.
~ jellem
Néha kegyetlen és gonosz vagyok, de igazából kedves. A kegyetlen és gonosz lány, csak egy álca, amivel megvédem magam. Hogy ne tudják meg a gyengéimet, hogy azt higyjék az emberek, hogy sérthetetlen vagyok. Pedig nem. Csak egy fiú kell hozzá, és máris egy ártatlan, törékeny lánnyá változok, mint egy porcelán baba. Ha rosszul bánsz velem, elejtesz, akkor eltörök, apró darabokra, de aztán valaki összeragaszt és újra a régi leszek. Jó tudom, ez béna hasonlat volt, de érted mire gondolok, ugye? Ha megütsz visszaütök, ha kedves vagy velem én is az leszek veled, ha szeretsz, viszont szeretlek, vagy nem, stb. Szeretnél szeretni? Tegyél érte valamit, nem tudsz könnyen megszerezni, harcolj, győzd le az ellenségeid, és tied lesz a királylány!


:: darabka ::

Reggel 10 óra. Ennyit mutatott az óra, mikor felkeltem. Ásítottam egyet, felültem, majd lassan kimásztam az ágyamból. Tegnap valami házibuliféleséget tarthattam, mert minden teli volt kajamaradékkal, üres piás üvegekkel. Ezek mellett minden bűzlött. A fürdőszobában a legjobb barátnőm volt a wc-nek támaszkodva, s éppenséggel hányt. Egy vödörrel együtt kirugdostam a fürdőszobából, majd levetkőztem és lezuhanyoztam. Hajat is mostam, végül törülközőbe csavartam magam, és bementem a szobámba. Felvettem egy laza ruhát, ami épp alkalmas a takarításra. Visszamentem a fürdőbe, ahol a takarítószereket vettem elő, hogy… Várjunk csak. A szart fogok én takarítani. Visszatettem mindent a helyére, át is öltöztem, és hívtam egy takarítót.
~Egy óra múlva ott leszek! – szólt a telefonba a takarító nyávogó hangja. Biztos valami szőke kis kurva lesz, akit a szülei kényszerítettek erre a munkára a nyárra. Ez a csaj talán velem egyidős lesz, így megkímélem a szobám kitakarításától, meg amúgy se szeretem, ha mások turkálnak a cuccaim között. Előtte kirugdostam az embereket a házból, de szerintem bárki meg tudja mondani, talán még egy vak is a szagok alapján, hogy itt egy igen vad buli volt. Vagy nem is itt lett volna?! Mindegy.
Csak a szobámat kellett kitakarítani. Beléptem, úgy döntöttem az ágyazással kezdem. Ezt megcsináltam, s a következő lépés a szemét felszedése volt a földről. Mikor az ágyam alá behajoltam, a bútor másik végében egy embert láttam. Odamentem hozzá, épp ébredezett. Eléggé helyes pasi volt. Talán volt valami közöttünk az éjjel, nem tudom, de nagyon wáo. Letérdeltem mellé, és vártam, míg felkel. 5 perc múlva ez is megtörtént.
-Te ki vagy? – kérdeztem rögtön köszönés nélkül. Szőke hajamat fülem mögé tűrtem, s mosolyogva néztem a helyes fiúra, aki ráadásul félmeztelen volt. Felült, megdörzsölte szemeit, majd megszólalt, bár nem az én kérdésemre felelt, hanem kérdezett:
-Hol vagyok? – hangja fáradt volt, mint mindenkié, mikor felkel.
-Nálam. Mi történt az este? Ha érted, hogy mire gondolok... - mosolyogtam rá, majd felálltunk, s leültünk az ágyamra egymás mellé.
Mindent elmesélt, hogy mi volt éjjel. Valahol buliztunk, de ott eléggé unalmas volt minden, így eljöttünk egy páran hozzám. A buli itt folytatódott, de én nem bírtam sokáig, így olyan hajnali 3 felé már ki is dőltem. A buli még javában folyt, mikor Ő benyitott hozzám, s felkeltett. Egy kis ideig beszélgettünk majd szexeltünk egyet. Azt is mondta, hogy jó volt velem a szex, és nagyon élvezte. Ennek örültem, bár remélem, ez nem látszódott rajtam. Miután ezt elmesélte elhívott egy medencés buliba, ami egy ilyen nyárbúcsúztató. Bár én nem szeretném elbúcsúztatni a nyarat, de egy party-ból engem nem lehet kihagyni. A meghívást elfogadtam, ekkor csöngettek. Kinyitottam, és a takarító volt az. Ahogy elképzeltem. Egy kb. velem egykorú szőke ribanc. Ahogy Ő bejött úgy ment a fiú, akinek még csak a nevét se tudtam meg. Szobámban befejeztem a takarítást, és elkezdtem készülődni. Elővettem egy bikinit, és egy laza ruhát, amit könnyen le lehet rólam venni. A takarító hamar végzett. Eléggé sok pénzt kért, és nem is lett olyan tiszta a lakás, de most megfelel. Majd hívok egy rendes takarítót, aki rendesen kitakarít. Már délután 2 órát mutatott az órám. Besétáltam a fürdőmbe, ahol kitaláltam, hogy mit csináljak a hajammal. Kivasaltam, de nem szög egyenesre, hanem csak olyanra, amilyenre szoktam. De most nem tetszett, így begöndörítettem valamennyire. Szobámból kihoztam a ruhámat, amit felvettem, és csak utána álltam neki a sminkelésnek. Szememet kihúztam, füstös szemhéjfestéket használtam, plusz szempillaspirál, hogy a szempilláim hosszabbak legyenek, mondjuk mi másért használtam volna? Még egy kis szájfény és tádáám. Kész is voltam. Szobámban elővettem egy táskát, amibe a fontosabb dolgokat pakoltam. Mint például pár zacskó fehér por, és egy-két LSD-s cukorka. Már alig vártam, hogy újra betépjek. Most biztos függőnek hsizel, pedig nem vagyok az, csak most a nyárra. A szekrényemben még találtam egy doboz füves cigit, azt is elraktam. És még a telefonom, meg a lakáskulcsom. Ennyi kellett nekem. Meggyújtottam egy füves cigit, és hívtam egy taxit. Kimentem a ház elé, az ajtót bezártam. Benéztem a postaládába, amiben egy boríték volt. A szüleimtől kaphattam ezt a levelet. Teli volt pénzzel, a szokásos 1000 font-tal. A pénzt beleraktam a táskámba, s kivettem a borítékban lévő levelet.
„Kedves Pixie. Meg szeretnénk kérni, hogy takarékoskodj a pénzzel, mert…”
Általában idáig szoktam olvasni a leveleket, mindegyikben ugyanaz a szöveg. Már idegesített. A levelet is eltettem, ekkor megjött a taxi. A füstöt kifújtam, cigit elnyomta, s beültem az autóba. A sofőrnek megmondtam a címet, hogy hova menjünk. Az út negyed óra volt, viszonylag hamar odaértünk. Odaadtam a taxisofőrnek az általa megmondott összeget, majd kiszálltam, és elindultam a fények felé. Amint megérkeztem rögtön körbejártam a helyet, azt a fiút keresve. Mikor őt nem találtam, körbekérdeztem pár embert, és mindenkinek körülírtam. Senki sem látta. Egy kicsit elszomorodtam, de nem adtam fel. Még vagy 10 embertől megkérdeztem, de senki. Kimentem a medencéhez, hátha ott lesz, de nem. Végül egy lányt láttam meg, aki szimpatikus volt. Szőke haj, zöldes szem, vékony test. Ha úgy nézzük valamennyire hasonlítottunk egymásra. Odamentem hozzá, és megszólítottam.
-Szia. – köszöntem neki. – Te nem láttál egy nálam magasabb… Áh mindegy. – kezdtem körbeírni a fiút, de végül már nem érdekelt.
-Van kedved szívni egyet? – kérdeztem tőle mosolyogva. Miközben válaszára vártam, a tőlünk nem messze lévő fiúcsoporttal kezdtem szemezni. Mind a 4-en baromi helyesek voltak. Megnyaltam a felső ajkamat miközben rájuk néztem. Miközben a fiúkkal szórakoztam hallgattam, hogy mikor válaszol a lány.
Vissza az elejére Go down
Katheryn Black
Fiatal
Fiatal
Katheryn Black


Hozzászólások száma : 12

Katheryn Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katheryn Black   Katheryn Black Icon_minitimePént. Okt. 14, 2011 5:41 am

készen állok!Smile
Vissza az elejére Go down
Freddie Mclair
Fiatal
Fiatal
Freddie Mclair


Hozzászólások száma : 7

Katheryn Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katheryn Black   Katheryn Black Icon_minitimePént. Okt. 14, 2011 6:13 am

ELFOGADVA
-----------------------------------------------------------------------------------
Hogyne lenne. ( : Futás avatart foglalni és játszani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katheryn Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katheryn Black   Katheryn Black Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katheryn Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Black Stone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Skins :: Karakterlapok :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: