Skins
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Brit ifjúsági dráma, ahol mindenbe belekeveredhetsz.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Ripper time
Üres iroda Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:02 am by Vendég

» True Blood - Hurts So Good!
Üres iroda Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 5:52 am by Vendég

» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Üres iroda Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:08 am by Vendég

» ✖ Dark Haven High
Üres iroda Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 9:05 pm by Vendég

» Vampsite - Vámpírnaplók szerepjáték
Üres iroda Icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 12:11 am by Vendég

» Vámpírnaplók Szerepjáték
Üres iroda Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 9:03 pm by Vendég

» Prison - éld az életed.
Üres iroda Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:20 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Üres iroda Icon_minitimePént. Május 04, 2012 6:18 am by Vendég

» new bloody begins
Üres iroda Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:20 am by Vendég

Top posters
Elizabeth Stonem
Üres iroda Vote_lcapÜres iroda Voting_barÜres iroda Vote_rcap 
Emily Fitch
Üres iroda Vote_lcapÜres iroda Voting_barÜres iroda Vote_rcap 
Katheryn Black
Üres iroda Vote_lcapÜres iroda Voting_barÜres iroda Vote_rcap 
James Cook
Üres iroda Vote_lcapÜres iroda Voting_barÜres iroda Vote_rcap 
Katie Fitch
Üres iroda Vote_lcapÜres iroda Voting_barÜres iroda Vote_rcap 
Mini McGuinness
Üres iroda Vote_lcapÜres iroda Voting_barÜres iroda Vote_rcap 
Freddie Mclair
Üres iroda Vote_lcapÜres iroda Voting_barÜres iroda Vote_rcap 
Cam Fowler
Üres iroda Vote_lcapÜres iroda Voting_barÜres iroda Vote_rcap 
Michelle Richardson
Üres iroda Vote_lcapÜres iroda Voting_barÜres iroda Vote_rcap 
Megan Fell
Üres iroda Vote_lcapÜres iroda Voting_barÜres iroda Vote_rcap 
Staff
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 24, 2024 2:42 pm-kor volt itt.

 

 Üres iroda

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Elizabeth Stonem
Fiatal
Fiatal
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 110

Üres iroda Empty
TémanyitásTárgy: Üres iroda   Üres iroda Icon_minitimeCsüt. Okt. 13, 2011 7:01 pm

Ide senki nem jár, hiszen nincs miért. Az irodát régi igazgatóinak használták, de már készítettek egy újat, tehát nincs jelentősége neki az iskolában.
Egy asztal, szekrény és különböző kis csecsebecsék vannak még bent. Az ajtóban kulcsot felejtettek, tehát akár lehetséges itt egy kis nyugodt... beszélgetés is. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://skins-spanok.forumsr.com
Michelle Richardson
Fiatal
Fiatal
Michelle Richardson


Hozzászólások száma : 6

Üres iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üres iroda   Üres iroda Icon_minitimePént. Okt. 14, 2011 8:02 am

Üres iroda Tumblr_lcmn2g7azP1qbnnslo1_500
Jamie

-Nem Tony, még nem értem haza, majd hívlak, ha otthon vagyok. - Mondtam, majd hallgattam, ahogy sóhajtozik, és leteszi a telefont. Lenyomtam az igazgatói kilincsét és kopogás nélkül bementem, leültem a székre, és vártam a szent beszédet. Igazából a mai napig nem értem, mit is akar tőlem pontosan az igazgató, de hát ki vagyok én, hogy az ő gondolkodásmódján gondolkozzak? Na ugye, hogy semmi közöm hozzá! Van nekem erre egy bevett szokásom, leülök vele szembe, és kibaszottul hidegen hagy, hogy mit pofázik, inkább azt a randa macskás képet nézem a falon, ami már annyira csicsás, hogy lassan már szépnek mondható. Már legalább három alkalom óta próbálom megfejteni, hogy mi lehet az az izé a háttérbe, aminek olyan nagyon fos színe van. Tudom, beteges, de nem tehetek róla, valamivel el kell ütni az időt.

Fél óra múlva nagyokat bólogatva. Ahogy kiléptem a folyosóra megütött az az illat, amitől már több éve függök, és ami most nagyon jól jönne nekem. A régi igazgatói felé vettem az utamat, gondosan kinyomva a telefonomat, nem foglalkozva azzal, hogy ki lehet bent, halkan lenyomtam a kilincset, és beléptem. Nekidőltem az ajtónak, és körbenéztem. A redőnyök lehúzva, tömény füst a teremben. Mélyet szippantottam, és elmosolyodtam. Ha a gondnok lett is volna bent, még az se érdekelt volna, boldogan megtettem volna bármit egy slukkért, de szerencsére nem kellett ehhez folyamodnom.

Szószám: nemtudom, kevés
Notes: remélem tudsz vele kezdeni valamit :$
Vissza az elejére Go down
James Cook
Fiatal
Fiatal
James Cook


Hozzászólások száma : 12

Üres iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üres iroda   Üres iroda Icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 1:20 am

Üres iroda 35ipves

- Figyelj haver, unom a régi anyagot – nyafogtam a díleremnek.
És igen a fű manapság már nem kelt semmiféle hatást számomra. Na nem, mintha éjjel-nappal ezen lógnék, de biztos hozzászoktam és ami azt illeti elég drága ahhoz, hogy elszívjam, mint egy cigit. Persze az mellékes, hogy én egy vasat sem költök rá, hanem az egészet anyám finanszírozza, de a lényeg, hogy kibaszottul felesleges.
- Szerencséd van ember, ami azt illeti pont most hoztak valami újat nekem, de ebből kizárólag csak neked adok el és ha a pöttyedt faszú barátaid ide jönnek nekem nyalni, hogy akarnak belőle akkor csak hogy tudd, belőlem vered ki a szart is – fenyegetett meg.
Természetesen tisztába vagyok vele, hogy ez a baromarcú bármire képes, de könyörgöm az istenért egy jó cuccal mindenkinek el fogok dicsekedni, ha meg szar megmondom neki, hogy leszophat.
- Jól van, tartom a szám – hazudtam és egy pacsi közben átjuttattam hozzá a pénzt, ő pedig amikor elment mellettem a zsebembe csúsztatta a cuccost.
Boldogan és izgatottan hagytam el a helyszínt és bár még fogalmam sem volt hol fogom kipróbálni, úgy éreztem, mintha már minden el lenne rendezve. Az utcákon sétálva a suli előtt haladtam el, délután volt már, de még mindig nyitva állt. Kevés gondolkozáson átesve végül úgy döntöttem áthágom a szabályokat és az iskola területén dohányzok, az már mellékes, hogy ez annál sokkal több.
A suliban volt egy iroda, ami anno az igazgatói volt. Tökéletes hely volt arra, hogy egyedül elfogyasszam a kis finomságomat. Az épületben már csak pár diák volt, akik délutáni szakkörökre jöttek, valamint a takarítók, akik szorgosan végezték a munkájukat – és persze mindig elbasszák valahol, mert sose tökéletesen tiszták a termek, csak nyavalyogni tudnak, hogy rendetlenek vagyunk.
Az egyik takarítói mozgó csoda az egyik labor előtt állt és csak sejtettem, hogy a gazdája a termet takarítja. Könnyedén leemeltem a kulcscsomóját és némi izgalommal keresgélni kezdtem az iroda kulcsát, bár azt is leszartam volna, ha lebukok. Mit kapnék? Valószínűleg egy lebaszáson kívül semmit.
Ez az! Meg van – örvendeztem magamban, majd agy léptekkel a helyiség felé vettem az irányt.
A szoba tök üres volt és már inkább hasonlított egy raktárra, mintsem egy főarc irodájává. A lényeg végül is az volt, hogy legyen hol szívni és nem az, hogy legyen hol okoskodni.
Gyorsan lehúztam a redőnyöket, leültem a földre és előpakoltam a kis készletemet. A fű, a tipp, a dohány és a cigipapír. Mindösszesen e négy dolog kell a felhőtlen boldogsághoz, úgy körülbelül két órácskára. Elég hamar megtekertem, majd elővettem zsebemből a gyújtót és beleszippantottam.
Már lement pár slukk és kezdtem érezni a hatást. A sötét is gyönyörű volt, amikor is valaki belépett az ajtón. Először kicsit megijedtem, hogy valami nagy góré az iskolából, de csak egy csinos, eltévedt lány volt.
- Gyere cicus, ülj mellém – invitáltam, majd hozzá tettem, hogy kicsit kecsegtetőbb legyen az ajánlatom: - Van egy kis anyagom is, ha gondolod.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üres iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üres iroda   Üres iroda Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Üres iroda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Igazgatói iroda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Skins :: Bristol :: Roundview Középiskola-
Ugrás: