Skins
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Brit ifjúsági dráma, ahol mindenbe belekeveredhetsz.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Ripper time
Mini McGuinness Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:02 am by Vendég

» True Blood - Hurts So Good!
Mini McGuinness Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 5:52 am by Vendég

» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Mini McGuinness Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:08 am by Vendég

» ✖ Dark Haven High
Mini McGuinness Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 9:05 pm by Vendég

» Vampsite - Vámpírnaplók szerepjáték
Mini McGuinness Icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 12:11 am by Vendég

» Vámpírnaplók Szerepjáték
Mini McGuinness Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 9:03 pm by Vendég

» Prison - éld az életed.
Mini McGuinness Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:20 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Mini McGuinness Icon_minitimePént. Május 04, 2012 6:18 am by Vendég

» new bloody begins
Mini McGuinness Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:20 am by Vendég

Top posters
Elizabeth Stonem
Mini McGuinness Vote_lcapMini McGuinness Voting_barMini McGuinness Vote_rcap 
Emily Fitch
Mini McGuinness Vote_lcapMini McGuinness Voting_barMini McGuinness Vote_rcap 
Katheryn Black
Mini McGuinness Vote_lcapMini McGuinness Voting_barMini McGuinness Vote_rcap 
James Cook
Mini McGuinness Vote_lcapMini McGuinness Voting_barMini McGuinness Vote_rcap 
Katie Fitch
Mini McGuinness Vote_lcapMini McGuinness Voting_barMini McGuinness Vote_rcap 
Mini McGuinness
Mini McGuinness Vote_lcapMini McGuinness Voting_barMini McGuinness Vote_rcap 
Freddie Mclair
Mini McGuinness Vote_lcapMini McGuinness Voting_barMini McGuinness Vote_rcap 
Cam Fowler
Mini McGuinness Vote_lcapMini McGuinness Voting_barMini McGuinness Vote_rcap 
Michelle Richardson
Mini McGuinness Vote_lcapMini McGuinness Voting_barMini McGuinness Vote_rcap 
Megan Fell
Mini McGuinness Vote_lcapMini McGuinness Voting_barMini McGuinness Vote_rcap 
Staff
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 24, 2024 2:42 pm-kor volt itt.

 

 Mini McGuinness

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mini McGuinness
Fiatal
Fiatal
Mini McGuinness


Hozzászólások száma : 8

Mini McGuinness Empty
TémanyitásTárgy: Mini McGuinness   Mini McGuinness Icon_minitimePént. Okt. 14, 2011 7:19 pm

Mini McGuinness  kép

~ • • • ~

;; Mini McGuinness ;;

~ Csodálatos, hogy a saját szépségének tudata mit tesz egy lánnyal. ~


:: általánosságok ::
~ Minerva McGuinness

~ 17 év

~ egyéb megjegyzések

~ titulus Motherfucking queen?!




:: én ::
~ Szőke haj, hatalma kék szemek, modellalkat, lapos has, imádnivaló ,széles mosoly. Ez nem elég! Nem elég jó nekem! Még szebb szemek kellenek, még selymesebb haj és még ennél is laposabb has. Tökéletesnek kell lennem. Csillogok, ragyogok, ringatom a csípőm és mindenki szerint gyönyörű szép vagyok. Bármi is van rajtam én mindig fantasztikusan nézek. Nem követem a divatot, hanem egyenesen teremtem. Mindig tökéletesnek látszom, hiszen a külső az egyik legfontosabb dolog a világon.

~ Nem tudom ki vagyok, fogalmam sincs mit akarok. A látszat számomra a legfontosabb miközben senki sem tudja mi zajlik a fejemben. Amit biztosan tudok magamról, hogy rettentő hiú vagyok, mindig minden a külsőm körül forog. Azt hiszem önző vagyok, nem osztom meg a dolgaimat és gyűlölöm, ha valaki ránéz bármire is, ami az enyém legyen ez pasi,cipő vagy akármi más. Főként a pasim. Mit kell még rólam tudni? Gyűlölök enni. Csakis azért eszem, mert muszáj, ha nem lenne az már régen elkezdtem volna fotoszintetizálni. Sokan idióta ribancnak gondolnak, de nem ez az igazi énem. Magam sem tudom. Egyszer talán majd ki derül milyen vagyok én valójában.



:: darabka ::
surf n turf-ön írtam Milka Hope Harrisként Smile

Kiléptem a lakásból és elkezdtem kutatni a kulcsom után, óriási csapódást hallottam, alig fél méterről. Az ajtó bezárta magát. Mennék én vissza, de a kulcsom nagy valószínűséggel benn maradt, a lábamra nézek. A cipőm is. Az biztos, hogy eme napot nem fogom szerencsenapomnak kinevezni. Nagyot sóhajtottam és az órámra néztem, nem tudtam megoldani, hogy cipőben lépjek kedves iskolám területére. Elfogadtam a mezítlábasságot, elindultam. Gyorsan szedtem a lábamat, egészen addig amíg a campus területére nem értem. Onnantól kezdve már tudtam, hogy nem fogok, elkésni vagy…legalábbis reméltem. Ekkor valami megmozdult a táskámban. Megtorpantam, bármi is az nem kéne a jelenlegi helyén lennie. Puha mozdulattal a betonra dobtam a táskát éppen jókor, mert alig pár másodperc múlva egy óriási fekete macska vágódott ki belőle emberfeletti sebességgel. Ez nem jó jel, nagy nem!
A fenébe! Családunk hatalmas kis kedvence készült épp elszökni előlem, de én sem hagytam magam. Futni kezdtem és őszintén reméltem, hogy gyorsabb vagyok, mint az a macska. Rohanás közben hála az élszurkolói múltamnak és jövőmnek még arra is maradt erőm, hogy üvöltözzek.
-Mr. Darcy!
Kiabáltam és őrült iramban sprinteltem az emberek között, fekete hajam lobogott utánam. Aggódtam. Mr. Darcy nem az én macskám, az anyukámé. Valószínűleg valami pillanatnyi elmezavar következtében lett ennyire ostoba neve. Én inkább Gömböcnek hívnám. Csak a hasa volt akkora, mint egy normális méretű kanmacska. Első látásra talán ijesztő egy mutáns perzsa, talán ezért ugrottak széjjel az emberek, amint a közelükbe ért, vagy csak meglepődtek. Nem tudom, nincs is időm ezen gondolkodni, csak rohanok a vacsora macska után, mert, ha ezt a kalandot megússzuk én esküszöm megfőzöm és feltálalom apámnak.

-Mr. Darcy állj meg azonnal?
Minél inkább mondtam, Darcy annál inkább pucolt előlem különböző végtelen emberekre rá ugorva, úgy menekült, mint mikor a múlt hónapban samponnal kergettem föl- alá a házban, hála a Jóistennek akkor nem jutott ki a mocsok macskája! Akkor éreztem úgy, hogy ez semmiképp sem lesz jó, mikor a kézitáskámmal már legalább a harmadik többnyire békésen álldogáló embert csaptam akaratlanul pofán. Ha akartam volna, se csattanhatott volna nagyobbat, őszintén sajnáltam őket. Hol a macsek után üvöltöztem, hol pedig sűrű elnézést kértem valamelyik felképelttől. Talán előre kéne üvölteni, hogy kapja el valaki, de az sem mindegy ki lesz az. Végül is… tizenöt kilós a cica, többet eszik, mint én magam! Biztos voltam benne, hogy ezzel a stratégával, amit most művelek, nem fogok beljebb sem közelebb kerülni a drágához, tehát egy közelálló szerencsétlen kezébe nyomtam a táskámat és teljes energia bedobással vettem üldözőbe a felhajtanivaló prédát. Gyere cicus, gondoltam magamban, nagyon szeretlek, de kérlek, ne rontsd el a napomat.
Hirtelen vagy nem is annyira hirtelen megpillantottam a kedves kis cicust, ahogy egy szerencsétlen srác nadrágján kapaszkodik épp fel, már megindultam mikor felfogtam, hogy az új terv nem csak nekem és a macskának kellemetlen, de a srác sem fog túlzottan szeretni a kis akció után. Nincs mit tenni, titkosügynökös tigrisbukfenccel vetem rá magam a fiún tartózkodó ördögi dögre és leterítem mindkettőt. A macska vernyog, egy gyors mozdulattal szabadítom meg az ismeretlent a szenvedéstől, és úgy szorítom magamhoz Mr. Darcyt, mintha az életem függne tőle. A srác rémülten pislog rám.
-Jaj, Jézusom! Jól vagy? Bocsánat, nagyon sajnálom. Egyébként Milka vagyok.
Próbálok kedvesen mosolyogni szegény szerencsétlenre. Biztosan úgy fog rám emlékezni, mint az őrült macskás lányra.




Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Fiatal
Fiatal
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 110

Mini McGuinness Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mini McGuinness   Mini McGuinness Icon_minitimePént. Okt. 14, 2011 9:07 pm

ELFOGADVA!

Foglalj avatart és nyomás játszani! Smile
Vissza az elejére Go down
https://skins-spanok.forumsr.com
 
Mini McGuinness
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Skins :: Karakterlapok :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: