Skins
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Brit ifjúsági dráma, ahol mindenbe belekeveredhetsz.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Ripper time
Folyosók Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:02 am by Vendég

» True Blood - Hurts So Good!
Folyosók Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 5:52 am by Vendég

» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Folyosók Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:08 am by Vendég

» ✖ Dark Haven High
Folyosók Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 9:05 pm by Vendég

» Vampsite - Vámpírnaplók szerepjáték
Folyosók Icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 12:11 am by Vendég

» Vámpírnaplók Szerepjáték
Folyosók Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 9:03 pm by Vendég

» Prison - éld az életed.
Folyosók Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:20 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Folyosók Icon_minitimePént. Május 04, 2012 6:18 am by Vendég

» new bloody begins
Folyosók Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:20 am by Vendég

Top posters
Elizabeth Stonem
Folyosók Vote_lcapFolyosók Voting_barFolyosók Vote_rcap 
Emily Fitch
Folyosók Vote_lcapFolyosók Voting_barFolyosók Vote_rcap 
Katheryn Black
Folyosók Vote_lcapFolyosók Voting_barFolyosók Vote_rcap 
James Cook
Folyosók Vote_lcapFolyosók Voting_barFolyosók Vote_rcap 
Katie Fitch
Folyosók Vote_lcapFolyosók Voting_barFolyosók Vote_rcap 
Mini McGuinness
Folyosók Vote_lcapFolyosók Voting_barFolyosók Vote_rcap 
Freddie Mclair
Folyosók Vote_lcapFolyosók Voting_barFolyosók Vote_rcap 
Cam Fowler
Folyosók Vote_lcapFolyosók Voting_barFolyosók Vote_rcap 
Michelle Richardson
Folyosók Vote_lcapFolyosók Voting_barFolyosók Vote_rcap 
Megan Fell
Folyosók Vote_lcapFolyosók Voting_barFolyosók Vote_rcap 
Staff
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 24, 2024 2:42 pm-kor volt itt.

 

 Folyosók

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elizabeth Stonem
Fiatal
Fiatal
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 110

Folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Folyosók   Folyosók Icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 6:26 am

Folyosók 7410169_e5434a515ae42d45d21a4471db80964a_s

Az iskolában lévő folyosók, amik elvezetnek a tantermekhez, valamint a diákok szekrényeihez.
Vissza az elejére Go down
https://skins-spanok.forumsr.com
Katie Fitch
Fiatal
Fiatal
Katie Fitch


Hozzászólások száma : 8

Folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók Icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 6:56 am

Folyosók 5yb4zp Folyosók 5yb4zp Folyosók 5yb4zp
Effy
A tábla előtt álló férfi minden bizonnyal az intervencióról beszélt (vagyis a címből erre következtettem), de hozzám inkább csak valami elképesztően álmosító szóösszevisszaság jutott el. A gondolataim minduntalan elkalandoztak, a körömlakkom színére, a hétvégi bulira, arra, hogy ideje lenne vennem egy új felsőt.
Túl későn feküdtem le, és túl korán keltem fel, pocsék kombináció. Elővettem a tükröm, hogy ellenőrizzem a sminkem.
- Miss Fitch. – fixírozott a tanár, meglehetősen kellemetlen tekintettel. Én pedig egy angyali mosoly kíséretében, úgy tettem, mintha figyelnék.
Az óra további részét sms-ezéssel töltöttem, amíg meg nem hallottam a megváltó csengőt.
Két perc múlva ár a folyosón sétáltam két lány között, akik a barátnőjükként tartottak számon, valószínűleg fogalmuk sem volt róla, mennyire nem foglalkoztat a mondandójuk.
Kinyitottam a szekrényem és kivettem a füzetem. Tőlem néhány méterre megpillantottam Effy-t, vele már sokkal szívesebben beszélgettem volna. Valljuk be, idegesített az aurája, az, hogy mindenki körülötte ugrált, valamiféle érthetetlen okból. És időnként még az a gonosz gondolat is beférkőzött a fejembe, hogy ügyesebben éri el a feltűnést, mint én. De aztán gyorsan elhessegettem a képet.
- Szia!- léptem oda hozzá. Már az első nap, amikor megláttam elhatároztam, hogy barátnők leszünk, legalábbis úgy teszünk, mintha kedvelnénk egymást, mert a menő lányoknak egyszerűen barátkozniuk kell. Ez is egyike a dzsungel törvényeinek.

- - - -
Outfit: ez
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Fiatal
Fiatal
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 110

Folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók Icon_minitimePént. Okt. 28, 2011 9:53 pm

Folyosók Megan-megan-prescott-15680806-100-100Folyosók Megan-megan-prescott-15680806-100-100Folyosók Megan-megan-prescott-15680806-100-100
Katie


Nem igen voltam bent az eddig előadásomon... nem volt kedvem, és úgy gondoltam, hogy inkább elütöm az időt valami mással. Hál istennek, nem kellett rajta sokat gondolkodnom, hiszen az udvaron mindig talán az ember logó embereket, vagy ha nem éppen az udvaron... akkor a suli környékén. Elszívtam egy pár szál cigit, meg mást is, na meg megittam egy energiaitalt, ami kellett nekem a reggelhez. Nem vagyok túlzottan fáradt, de azért... a megszokás hatalma. Különben sem tudok/tudnék ma fgyelni, hiszen teljesen az esti programon jár a fejem.
Ahogy belépek az iskolába, néhány ember odavegyül körém, aminek a legnagyobbrésze ugye pasi. Egy pár percet elbeszélgetek velük, majd tovább haladok. A szekrényemhez igyekszem. Oda is érek lassacskán még egy pár embert üdvözölve közben. Ellenségeim kritikus szemekkel mérnek végig, amire én csak egy bájos vigyort tudok elereszteni. Tudják, hogy nem tudnak velem ujjat húzni, így nem is próbálkoznak. Mielőtt a szekrényemet kinyitnám, egy ismerős hangot hallok mellőlem. Odapillantok. Katie.
-Szia Katie. - Nekem igazából nincs semmi bajom Katieval, csak néha kicsit furcsa... Na meg az ikertesója. Furcsa egy párosítás szerintem. KIveszem a szekrényemből ami kellett, majd visszacsukom és kérdőn pillantok a másikra.
-Hogy s mint? Unalmas ez a nap nem? -Elvigyorodom. Jó, hogy még ma nem is voltam bent. De igazából nem is akarok...
-Nincs kedved lógni velem egy kicsit? -Viszem a rosszba a 'jókislányokat'.


------------
Ruha: Yeah
Vissza az elejére Go down
https://skins-spanok.forumsr.com
Ajánlott tartalom





Folyosók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Folyosók
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Skins :: Bristol :: Roundview Középiskola-
Ugrás: