Skins
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Brit ifjúsági dráma, ahol mindenbe belekeveredhetsz.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Ripper time
Katie Fitch Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:02 am by Vendég

» True Blood - Hurts So Good!
Katie Fitch Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 5:52 am by Vendég

» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Katie Fitch Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:08 am by Vendég

» ✖ Dark Haven High
Katie Fitch Icon_minitimeSzer. Jún. 27, 2012 9:05 pm by Vendég

» Vampsite - Vámpírnaplók szerepjáték
Katie Fitch Icon_minitimeSzomb. Jún. 23, 2012 12:11 am by Vendég

» Vámpírnaplók Szerepjáték
Katie Fitch Icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 9:03 pm by Vendég

» Prison - éld az életed.
Katie Fitch Icon_minitimeSzer. Jún. 13, 2012 6:20 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Katie Fitch Icon_minitimePént. Május 04, 2012 6:18 am by Vendég

» new bloody begins
Katie Fitch Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 11:20 am by Vendég

Top posters
Elizabeth Stonem
Katie Fitch Vote_lcapKatie Fitch Voting_barKatie Fitch Vote_rcap 
Emily Fitch
Katie Fitch Vote_lcapKatie Fitch Voting_barKatie Fitch Vote_rcap 
Katheryn Black
Katie Fitch Vote_lcapKatie Fitch Voting_barKatie Fitch Vote_rcap 
James Cook
Katie Fitch Vote_lcapKatie Fitch Voting_barKatie Fitch Vote_rcap 
Katie Fitch
Katie Fitch Vote_lcapKatie Fitch Voting_barKatie Fitch Vote_rcap 
Mini McGuinness
Katie Fitch Vote_lcapKatie Fitch Voting_barKatie Fitch Vote_rcap 
Freddie Mclair
Katie Fitch Vote_lcapKatie Fitch Voting_barKatie Fitch Vote_rcap 
Cam Fowler
Katie Fitch Vote_lcapKatie Fitch Voting_barKatie Fitch Vote_rcap 
Michelle Richardson
Katie Fitch Vote_lcapKatie Fitch Voting_barKatie Fitch Vote_rcap 
Megan Fell
Katie Fitch Vote_lcapKatie Fitch Voting_barKatie Fitch Vote_rcap 
Staff
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 24, 2024 2:42 pm-kor volt itt.

 

 Katie Fitch

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katie Fitch
Fiatal
Fiatal
Katie Fitch


Hozzászólások száma : 8

Katie Fitch Empty
TémanyitásTárgy: Katie Fitch   Katie Fitch Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 6:04 am

Katie Fitch Tumblr_kw9qr16E8j1qza89zo1_500
~ • • • ~
;; KATIE FITCH ;;

~ A jó lányok a mennybe mennek, a rosszak bárhova. ~

:: általánosságok ::
~ teljes név
Katherine Fitch
~ kor
17
~ egyéb megjegyzések
van egy ikertesóm, Emily
és egy öcsém, James

~ titulus
wannabe queen


:: én ::
~ kinézet
Megértem, hogy számodra az alábbiak majd önteltnek tűnnek, de te is értsd meg, hogy engem ez a legkevésbé sem érdekel. 165 cm magas vagyok, és a hosszú vörös hajam barna szemekkel párosul. Elégedett vagyok az alakommal, akárcsak az összes eddigi pasim. Szeretem a kicsit kihívó, de nem közönséges ruhákat. Mindig van rajtam valamilyen kiegészítő.
~ jellem
Nos, tegyük fel, hogy megkapom, amit akarok. Ez esetben, te is kiérdemelsz, egy angyali mosolyt, sőt talán még néhány kedves szót is. Közvetlen lány vagyok, bárkivel el tudok beszélgetni, akit érdemesnek ítélek rá. Már majdnem, hogy kedves vagyok, de nem akarok hiú reményeket táplálni beléd.
De jól jegyezd meg, hogyha az utamba állsz, kifejezetten széles skáláját vagyok képes felvonultatni, azoknak az eszközöknek, amikkel nyerek veled szemben.
Nem, a legkevésbé sem vagyok, felszínes, buta, szőke liba. Mint, ahogy általában elképzelnek.


:: történetem ::
17 évvel ezelőtt születtem, bár a reflektorfényt meg kellett osztanom (90%- 10% arányban, természetesen az én javamra) az egypetéjű ikremmel Emily-vel. Tény, hogy meglehetősen hasonlítunk egymásra külsőleg, de valójában tökéletes ellentétei vagyunk a másiknak.
A szüleim Jenna –esküvőszervező- és Rob - Fitch-Fitness edzőterem tulajdonosa- átlagosak, igyekeznek az értékrendjük szerint cselekedni, bár, ha engem kérdeztek, az néhol hibás.
Akármilyen hullámzó a viszonyunk, Emily áll hozzám a legközelebb. Gyerekkorunkban találtuk ki az ikernyelvet, amikor még tényleg maximálisan bizalmat szavaztunk egymásnak. Mostanában leginkább csak veszekszünk, fontos, illetve jelentéktelen dolgokon, gyakorlatilag, alig értünk egyet bármiben. Leszámítva, hogy az idegesítő kisöcsénket James-t egyszer közösen távolítjuk el a bolygóról.
Sokan gondolják, hogy sekélyes, önző és talán még lelketlen is vagyok. Lehetséges, hogy a dolgok mélyére kellene nézni, ahelyett, hogy ilyen szavakkal dobálóznak. De tulajdonképpen nem zavar, mert ez is csak az irigységükből fakad. És ugyan, mire lennének irigyek, ha nem lenne semmim?
7 éves korom óta mindig volt barátom. Valahogy, jobban elboldogulok a fiúkkal, mint a lányokkal. Sosem néztem romantikus filmet a legjobb barátnőmmel rózsaszín pizsamában, miután befontuk egymás haját. (Igazából, soha nem is volt igazi legjobb barátnőm.) Viszont elég sokszor táncoltam végig éjszakákat, hogy aztán a buli leghelyesebb pasijának az ágyában ébredjek másnap reggel. És bármikor, hezitálás nélkül az utóbbit választanám. Nem szeretek egyedül lenni, de a kapcsolataim többsége nem szerelmeken alapul. Egyszerűen csak jól érezzük magunkat együtt. Mégis miért kéne elköteleznem magam 17 évesen?
Hidd csak el, azt csinálok, amit akarok és akkor, amikor csak akarom, mert ez az én életem, és neked, sőt senkinek sincs joga beleszólni. Azt hiszem, hogy amikor majd 20 év múlva visszagondolok, örülni fogok, hogy nem könyvek felett görnyedtem, hanem tényleg éltem.
Szeretem a népszerűséget, és beismerem időnként törtetően viselkedem emiatt. De ki ne akarná, hogy elfogadják? Még akkor is, hogyha titokban gonosz pillantásokkal méregetnek, amikor a pasijuk engem bámul.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Stonem
Fiatal
Fiatal
Elizabeth Stonem


Hozzászólások száma : 110

Katie Fitch Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie Fitch   Katie Fitch Icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 10:58 pm

Elfogadva! Smile

Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
https://skins-spanok.forumsr.com
 
Katie Fitch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» FITCH HÁZ
» Emily Fitch

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Skins :: Karakterlapok :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: